Transfēra pakalpojumi

Mēs piedāvājam transfērta pakalpojumus ar MB Viano mašīnu no lidostas vai dzelzceļa stacijas. Maksimālais pasažieru skaits – 6.

Personu sk. Transports Cena
Līdz 6 personām MB Viano 25 EUR/18 LV
Vairāk --- ---

Inventāru un divriteņu noma

Inventāra nosaukums Laiva, 4-viet. Divritenis Aprīkojums plūdmales volejbolām Aprīkojums badmintonām
Cena, LVL* 3 LVL/stundā 2 LVL/stundā 4 LVL/stundā no 1 LVL/stundā
Daudzums 1 10 1 1
*- cenas par vienu inventāra komplektu
*- cenas norādītas ar PVN 21%

Ekskursijas

Lielā Ķemeru tīreļa laipa un Ķemeri

 • Min. grupa4 cilv.
 • Ekskursijas garums:3 stundas
 • Cena: 14 Ls par personu
 • Transports: MB Viano (8-vietīgs)

Lielā Ķemeru tīreļa laipa šķiet ir populārākais Ķemeru nacionālā parka apmeklētāju objekts. Lielais Ķemeru tīrelis ir viens no augstajiem purviem, kuru pēdējo 8000 gadu laikā izveidojušas nelielas sūnas - sfagni. Sūnas izveidojušas līdz pat 8 m biezu kūdras slāni, kura virspusē tās joprojām ir dzīvas un augošas. Lielā Ķemeru tīreļa laipa 3 km garumā izvijas cauri sūnu un mazu purva ezeriņu valstībai, kur dzīvo purva tilbītes un aug ne tikai dzērvenes, bet arī augs, kas ķer kukaiņus – rasene.

Ķemeri ir Jūrmalas pilsētas daļa. No 1928. līdz 1959. gadam Ķemeri bija atsevišķa pilsēta. Atrodas 6 km no jūras starp ezeriem un purviem, kas bagāti ar sēravotiem. Tāpēc Ķemeru attīstība saistīta sērūdeņu dziedniecisko īpašību izmantošanu. Ķemeru kūrorta teritorijā ir vairāk nekā 30 sērūdeņraža avotu un bagātīgi ārstniecisku kūdras un sapropeļa dūņu krājumi (Kaņiera ezerā). 1997. gadā izveidots Ķemeru nacionālais parks, kura administratīvais centrs atrodas Ķemeros.

Jūrmala un Kristapa un Augustes Morbergu vasarnīcas ēka

 • Min. grupa4 cilv.
 • Ekskursijas garums:2 stundas
 • Cena: 10 Ls par personu
 • Transports: MB Viano (8-vietīgs)

Jūrmala – lielākā Baltijas valstu kūrortpilsēta un otra lielākā Latvijas pilsēta pēc platības, ko izsenis slavenu darījuši dabas ārstnieciskie faktori – maigais klimats, jūra, veselīgais gaiss, medicīniskās dūņas un minerālūdeņi. Tā ir pirmā Latvijas pilsēta, kas uzņemta Eiropas Kūrortu asociācijā.

Kristapa un Augustes Morbergu vasarnīcas ēka celta ap 1883.gadu un piederējusi Latvijas lielākajam būvuzņēmējam, arhitektam un mecenātam Kristapam Morbergam. Vasarnīcas ēkas ir neogotiskās koka arhitektūras piemineklis, kas 19.gs. beigās ieguva dzelzs lokšņu apdari. Paplašināta un pilnveidota līdz 1914.gadam. Ēku īpašnieks novēlējis Latvijas Universitātei. 2007. - 2008.gadā veikta ansambļa ēku un interjeru restaurācija, atjaunots 19.gs. plānojums un stādījumi.

Vesrīga

 • Min. grupa4 cilv.
 • Ekskursijas garums:3 stundas
 • Cena: 13 Ls par personu
 • Transports: MB Viano (8-vietīgs)

Vecrīga (oficiālais nosaukums Vecpilsēta) arī Iekšrīga, ir Rīgas pilsētas apkaime, kā arī pilsētas vissenākā daļa, kuras robežas veido šādu ielu līnija: K.Valdemāra iela, Z. A. Meierovica bulvāris, Aspazijas bulvāris, 13. Janvāra iela un 11. Novembra krastmala. Kopš 1967. gada Vecrīga ir valsts aizsargājamā zona, kopš 1983. gada pilsētbūvniecības piemineklis, 1997. gadā Rīgas vēsturisko centru un tostarp Vecrīgu UNESCO iekļāva Pasaules mantojuma sarakstā, bet 2007. gadā, pateicoties Vecrīgas panorāmai un siluetam, Rīga ieguva Eiropas Mantojuma zīmi.